Akcie

školský rok 2013/2014

September

A sme už  tretiaci !

2. septembra sme zasadli do lavíc už po tretí krát. Do  triedy sme dostali novú spolužiačku Sofiu a takto sme prázdninovali.

Karolínka - mala  som kiahne , bola som u babky v Granči, navštívili ma tety z Anglicka a Holandska, bola som v ZOO v Košiciach, v Dobšinskej ľadovej jaskyni, na kúpalisku v Prešove a kúpala som sa doma  v bazéne.
Katka  - bola som na Morave, naučila som sa plávať a tiež som bola na svadbe.
Karinka - navštívila som Medugorie a prechádzala som sa so psom.
Bianka - mala  som kiahne, uštiplo  ma voľačo do oka, chatovali sme na Zemplínskej Šírave , bola som na Spišskom hrade.
Júlia -bola som u babky v Krompachoch a Spišských Vlachoch, krstný ma zobral na kamióne do Košíc a videla som 5D film.
Sofia - ležala som v nemocnici, bola  som na kúpalisku a pomáhala doma pri stavaní terasy.
Damián -bol  som u tety v Trenčíne, bicykloval som sa, spadol som a poranil si hlavu, pomáhal som ockovi stavať altánok.
Jakub - mal som kiahne, bol som u starých rodičov v Jablonove a Vojkovciach, veľa  som sa bicykloval.
Andrej -  celé prázdniny som bol v Česku, videl som Prahu, Mladú Boleslav, chodil  po kúpaliskách a na výlety. Doma mám nového psa Budyho.
Martinko - bol 5 týždňov v Írsku, potom v Markušovciach, spadol ny bicykli, navštívil jaskyne Damänovskú  a Domicu.
Marko - mal kiahne, bol v Medugorii, chodil Zahurou a bol tiež na Domaši.
Marek - plával v Chorvátskom mori, bol u babky v Spišskej Novej Vsi a na kúpalisku.
Tomáš - chodieval Zahuru, bicykloval sa, staval bunker a pomáhal mamke.
Zlatica ( triedna uč.) - bola som na Korfu , v tábore v Poľsku, chodievala som na kúpaliská a  výlety, bolo super .
Tešíme sa do školy a ešte viac na prázdniny !
PaedDr. Kožárová Zlatica